-13%
Venta del Baron kvalitny olivovy olej zo Spanielska
Label
Label
Španělský král olivových olejů se svou intenzivní a dokonale vyváženou chutí rajčat, mandlí, koření a bylinek perfektně symbolizuje ideál prémiového španělského olivového oleje.
Od: 470,00  Od: 410,00 
Oro del Desierto je náš osobní favorit, splňuje vše, co má mít kvalitní olivový olej. Dokonale vyvážená chuť plná zelených oliv se správnou mírou kořeněných a pikantních stop. Zároveň má původ na ekologické farmě, která přešla na absolutní energetickou samostatnost. Rodina Aguilera se zaměřuje na nejvyšší kvalitu spolu s ...
Pokud má existovat ideální italský olivový olej, tak to bude určitě Primo - Monti Iblei ze Sicílie, který zobrazuje čerstvost, harmonii, lehkost, ale i intenzitu a pikantnost. Tedy perfektní vyváženost olivového oleje.
Lehký olivový olej s krásnými ovocnými tóny. Bez hořkých stop výborně doplní každý salát, krevety, či mozzarellu a jiné lehké sýry.
-20%
Jemný italský olivový olej z Kalábrie, který si vás podmaní svojí delikátní, ale přitom ovocnou chutí. Šetrným a osobním přístupem farma San Giorgio reprezentuje a žije myšlenkou Slow Food.
Velmi kvalitní řecký olivový olej od vynikajícího producenta. Je držitel mnoha světových ocenění, ve světovém žebříčku se umístil nejvýše z řeckých olejů. Velmi příjemný lehký projev.
Dárkový set těch nejlepších výrobců olivových olejů Itálie v 100ml lahvičkách. Poznejte 6 různých regionů a 6 různých chutí, které představují tu nejvyšší italskou kvalitu.
Nejznámější olej odrůdy Arbequina na světě. Tento kvalitní olivový olej je momentálně na 5. místě v žebříčku WBOO a je to velká zásluha dokonalé technologie značky Oro Bailén, že odrůda jak arbequina je tak velmi oceňována.
Elegantní kvalitní toskánský olivový olej s intenzivní chutí nezralých oliv, který zaujme svým silným bylinkovým projevem. Výborný na silné omáčky, luštěniny a steaky.
Silný a intenzivní kvalitní italský olivový olej odrůdy coratina. Sabino Leone patří mezi přední producenty, Don Gioacchino je momentálně nejvýše postavený italský olej ve světovém žebříčku.

VYPRODÁNO

Vizuální umění a umění výroby kvalitního olivového oleje se spojily v tomto oleji, který je charakteristický silnými bylinkově ovocnými tóny a mandlově jemně pikantním koncem.
Zřejmě nejlepší olivový olej odrůdy coratina v Itálii. Donato Conserva je představitel moderního přístupu, který se zaměřuje na high-tech, absolutní čistotu ve výrobě a zaměření se na kvalitu.

VYPRODÁNO

Originální dárek, test olivových olejů nebo zajímavá ochutnávka - to je 5 prvotřídních olivových olejů pro rok 2020 ze Španělska, Itálie, Chorvatska a Řecka.

Zobrazuji všech 15 výsledků