-9%
Dárkový set těch nejlepších výrobců olivových olejů Itálie v 100ml lahvičkách. Poznejte 6 různých regionů a 6 různých chutí, které představují tu nejvyšší italskou kvalitu.
12 leté aceto balsamico ve třech provedeních, každé zrálo v sudu jiného dřeva a uchovalo si jedinečnost konkrétní dřeviny.
Kvalitný olivový olej zo Sicílie - krásna ovocná odroda "nocellara" svojou bylinkovo rajčinovou chuťou je ako stvorená na pizzu, cestoviny a caprese.
Lehký a plnochutný italský olivový olej z regionu Veneto. Časná sklizeň ze zelených oliv.
-8%
Lehký olivový olej s krásnými ovocnými tóny. Bez hořkých stop výborně doplní každý salát, krevety, či mozzarellu a jiné lehké sýry.
Mé oblíbené husté aceto balsamico. Tento balzám představuje spojení pomalu vařeného moštu ze sluncem sušených hroznů a zralého octa, které spolu zrají minimálně 12 let v stoletých sudech.
Aceto balsamico di Modena IGP od Giuseppe Giusti, to je každodenní balsamico pro přípravu dresinků a dochucení omáček, polévek a v podstatě každého jídla, které potřebuje finálne dochucení kyselinkou :)
-19%
Lehký italský olivový olej vhodný pro každodenní použití v kuchyni. Ideální olej na těstoviny, pizzu, lehké pečení na pánvi nebo na lehké saláty.
Aceto balsamico Tradizionale di Modena je intenzivní ohňostroj chutí vytvořen dlouholetým zráním hroznového moštu v staletých dřevěných sudech.
Koncentrovaný hroznový mošt "Saba" dlouho vařený a redukovaný na otevřeném ohni. Je to hlavní složka a základ pro Aceto Balsamico, k němu se přidává dlouholetý vinný ocet.
Elegantní kvalitní toskánský olivový olej s intenzivní chutí nezralých oliv, který zaujme svým silným bylinkovým projevem. Výborný na silné omáčky, luštěniny a steaky.

VYPRODÁNO

Zřejmě nejlepší olivový olej odrůdy coratina v Itálii. Donato Conserva je představitel moderního přístupu, který se zaměřuje na high-tech, absolutní čistotu ve výrobě a zaměření se na kvalitu.

VYPRODÁNO

Nefiltrovaný olivový olej Frescolio - první, nový čerstvý olej ze sicilské známé farmy Frantoi Cutrera s krásnou silnou chutí zelených oliv.

VYPRODÁNO

Prémiový organický toskánský olivový olej, ve kterém najdeme středně intenzivní tóny zelených ovocných plodů a aromatických bylinek. Krásný projev čerstvosti.

VYPRODÁNO

Pokud má existovat ideální italský olivový olej, tak to bude určitě Primo - Monti Iblei ze Sicílie, který zobrazuje čerstvost, harmonii, lehkost, ale i intenzitu a pikantnost. Tedy perfektní vyváženost olivového oleje.

VYPRODÁNO

Silný a intenzivní kvalitní italský olivový olej odrůdy coratina. Sabino Leone patří mezi přední producenty, Don Gioacchino je momentálně nejvýše postavený italský olej ve světovém žebříčku.

VYPRODÁNO

Jemný italský olivový olej z Kalábrie, který si vás podmaní svojí delikátní, ale přitom ovocnou chutí. Šetrným a osobním přístupem farma San Giorgio reprezentuje a žije myšlenkou Slow Food.

VYPRODÁNO

Aceto balsamico 12 let staré ve spojení s macerací dehydrovanou černou lanýži tvoří dokonalou souhru pro vylepšení jídla.

VYPRODÁNO

Výborný olivový olej z Apulie od producenta Le Tre Collone, jednoho z top světových producentů.

VYPRODÁNO

Kvalitní olivový olej odrůdy casaliva, která v sezóně 19/20 kvůli xylelle nebyla téměř vůbec dostupná v celé Itálii. Tento rok je zpět se svou nádhernou jedinečnou chutí od prvotřídního producenta - Agraria Riva del Garda. Flos Olei 99/100.

VYPRODÁNO

Aceto balsamico, IGP Modena - produkt dlouholetého zrání a přirozené redukce. Pomalu vařený hustý hroznový mošt se smíchá s vinným octem ze stoletých sudů a spolu zrají v sudech 8 let.

VYPRODÁNO

Základ pro bílé balsamico od Giuseppe Giusti tvoří šetrně lisovaný hroznový mošt z odrůdy Trebbiano, který stojí za specifickou sladkou chutí. Spojením s bílým vinným octem a následně uložením do dubových sudů na 5 let vznikne tento perfektní gastronomický doplněk.

VYPRODÁNO

Delikátní chuť čerstvých rajčat, bylinek a oříšků - to je špičkový olivový olej ze Sicílie. Je univerzálnější, není silně hořký, a proto si ve světě získal velmi mnoho fanoušků.

VYPRODÁNO

Aceto balsamico di Modena IGP od Bonamini je každodenním pomocníkem v kuchyni, ať už se jedná o přípravu salátových dresinků nebo přípravu vařených jídel. Má charakteristickou sladkokyselou chuť s nádechem dřeva.
  • 1
  • 2

Zobrazen 1. – 24. z 25 výsledků