Každodenní olivový balzám s rozvinutou květnatou vůní a jemně kořeněnou chutí. Perfektní olej i na zdravé pečení a na vaření.

 

Zobrazit více

Od: 220,00 

Vyčistit
Původ

Región

Odrůda

Kvalita

Intenzita

Acidita

Sběr

Objem

,

Složení

100% extra panenský olivový olej

Senzorický profil

Magnasur je olivový olej z mírně zralejších oliv odrůdy picual. Označením D.O.P. si zachovává charakter lokality Sierra Magina, autenticitu regionu a symboluzuje kvalitu odrůdy picual. Označení “integrované hospodářství” rozumí mezistupeň mezi běžnou a bio produkcí, kdy se na pěstování používají šetrné metody, které dbají na dlouhodobý rozvoj, ale nejsou stanoveny striktní normy tak jako pro bio. Je vhodný pro každodenní používání od rána do večera za studena, ale svým vysokým obsahem polyfenolů je vhodný také na tepelné zpracování.

Vůně

Intenzivní a květnatá vůně. Jemný nádech zelených bylinek, které se mísí s červeným rajčetem a fíkem. Krásná ovocná květnatosť.

Chuť

Tato odrůda je charakteristická střední hořkostí, rajčetem a fíkem. Intenzivnější pikantní a kořeněné tóny.

Kombinace s jídly

Výborný každodenní olej, vždy připraven na různé použití. Za studena do salátů, k pečivu, ke grilované zelenině nebo na těstoviny. Jeho méně travnaté stopy ocení i milovníci jemnějších tónů a vychutnáme si ho naplno i na pánvi, protože pečené brambory na pánvi, vajíčka, omeleta chutnají na Magnasur Picual božsky!

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Ověření mohou zanechat pouze přihlášení zákazníci, kteří zakoupili tento produkt.