Morellana D.O.P.

Vizuální umění a umění výroby kvalitního olivového oleje se spojily v tomto oleji, který je charakteristický silnými bylinkově ovocnými tóny a mandlově jemně pikantním koncem.

Zobrazit více

520,00 

Není skladem

Chcete vedět kdy bude opět dostupný?Původ

Región

Odrůda

Kvalita

,

Intenzita

Acidita

Polyfenoly

čekáme

Sběr

Objem

Složení

100% extra panenský olivový olej

Senzorický profil

Olivový olej odrůdy “picuda” v nejlepší formě jaká se dá na světě dosáhnout. V žebříčku World ‘s best olive oils získal 1. místo mezi bio olivovými oleji světa v sezóně 15/16. Raný sběr tohoto kvalitního španělského olivového oleje zajišťuje mnoho polyfenolů, kořeněných tónů a přiměřenou pikantnost na konci. Znamená to, že z tohoto olivového oleje dostaneme maximum v chuti spolu s maximem zdraví. Doporučujeme Vám porovnat tuto ranou picudu s trošku pozdější a jemnou picudou Mueloliva. Je tam krásně vidět rozdíl v zralosti této odrůdy.

Vůně

Intenzivní vůně zeleného jablka, bylinek, mandlí, rajčat a banánu.

Chuť

Tomu se říká harmonie, rovnováha nebo zaokrouhlena a chuť. Morellana má intenzivní chuť zelených oliv, silný ovocný tón zelených jablek a banánů, kterým dělá podmaz čerstvě posekaná tráva a zahradní bylinky. Přítomný je i artyčok, konec patří zelené mandlí, koření a pikantnímu škrábání v krku.

Kombinace s jídly

Grilované steaky a panenka, grilované a pečené ryby nebo bílé maso. Výborně doplní syrovou zeleninu a krémové omáčky. Morellanu si zamilujete i v kombinaci s chobotnicí a mořskými plody.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Ověření mohou zanechat pouze přihlášení zákazníci, kteří zakoupili tento produkt.