Oro del Desierto

Oro del Desierto je náš osobní favorit, splňuje vše, co má mít kvalitní olivový olej. Dokonale vyvážená chuť plná zelených oliv se správnou mírou kořeněných a pikantních stop. Zároveň má původ na ekologické farmě, která přešla na absolutní energetickou samostatnost. Rodina Aguilera se zaměřuje na nejvyšší kvalitu spolu s vysoce ekologickým a přírodním principem.

Zobrazit více

Od: 450,00 

Vyčistit
Původ

Región

Odrůda

, ,

Kvalita

Intenzita

Acidita

Polyfenoly

495 mg/kg

Sběr

Objem

, ,

Složení

100% extra panenský olivový olej

Senzorický profil

Oro del Desierto pochází z ekologické a energeticky nezávislé farmy v jediné poušti v Evropě. Jejich precizní práce přináší výsledky jako nejlepší bio olivový olej podle organizace Worlds best olive oils v roce 2014/2015, druhé místo bio 16/17, třetí místo bio 17/18 a dlouholetý vítěz světových cen, v publikaci Flos Olei 2016, 2018 a 2021 získal ocenění nejlepší bio olivový olej roku. Stačí si ho dát pouze jako přílohu na namáčení pečiva a zážitek je gurmánský. Zajímavý je také v různých kombinacích – například s pomerančem a vanilkovou zmrzlinou.

Vůně

Vůně čerstvě posekané trávy, rajčat, zelených oliv, citrusů a ořechů.

Chuť

Na jazyku se pohrávají velmi jemné prvky artyčoku, bylinek a rajčat se zeleným banánem. Chutná exkluzivně ovocně a končí dlouhou jemně kořeněnou dochutí.

Kombinace s jídly

Ideální na všechny typy salátů, na grilované a pečené maso a ryby, těstoviny a krémové polévky. Dochutí pečenou zeleninu a umí zazářit i v netradičních kombinacích, např. s pomerančem.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Ověření mohou zanechat pouze přihlášení zákazníci, kteří zakoupili tento produkt.