Venta del Barón D.O.P.

Španělský král olivových olejů se svou intenzivní a dokonale vyváženou chutí rajčat, mandlí, koření a bylinek perfektně symbolizuje ideál prémiového španělského olivového oleje.

Zobrazit více

Od: 450,00 

Vyčistit
Původ

Región

Odrůda

,

Kvalita

Intenzita

Acidita

Polyfenoly

499 mg/kg

Sběr

Objem

,

Senzorický profil

Velmi silný a hustný, ale velmi harmonický superolej odrůd hojiblanca a picuda z chráněné oblasti D.O.P. Priego de Córdoba nepotřebuje ani společnost, takže si ho nejlépe vychutnáme samostatně, pouze jako dip na namáčení pečiva. Označení nejlepší olivový olej světa si držel 4 roky po sobě až do sezóny 2015/2016 v žebříčku wboo.org.

Vůně

Krásnou a intenzivní vůni rajčat doplňují aromata čerstvě posekané trávy, aromatických bylinek, ořechů a mandlí.

Chuť

Sladký začátek přechází do kořeněného a plnochutného těla. Závěr patří intenzivní olivové dochuti. Silné tóny rajčat, bylinek a mandlí tvoří základ tohoto olivového šampiona.

Kombinace s jídly

Venta del Baron se dá dokonale vychutnat jako dip na namáčení pečiva. V kombinaci s mozzarellou a rajčaty zazářil jeho jemná a velmi delikátní stránka. Intenzivní síla se projeví ideálně v kombinaci s jídly: grilovaná a pečená zelenina, grilované kuřecí maso, grilovaný losos, na steaky, dušené hovězí maso, jídla s rajčatovým základem a saláty bez hořkých listů. Vhodný je i na dochucení krémových polévek a těstoviny, červené maso a grilovaný sýr.

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Ověření mohou zanechat pouze přihlášení zákazníci, kteří zakoupili tento produkt.