Španělské olivové oleje

Španělsko je největší světový producent olivového oleje s téměř polovinou celkové světové produkce. Více než 75% se vyrábí v regionu Andalusie, odkud pochází i náš výběr. Španělské olivové oleje pravidelně získávají nejvíce světových ocenění, a to zejména svou dokonalou nahořklou chutí a mimořádnými chemickými vlastnostmi. V současnosti se již více farem vymanilo z masové produkce olivových olejů a zdokonalováním technik, zavedením moderních inovací či harmonickou spoluprací člověka a přírody dosahují na vrchol možností tvorby tohoto tekutého zlata. V Španělsku sledujeme soutěže jako Mario Solinas, která je považována za jednu z nejpřísnějších na světě, dále Evooleum a cena ministerstva zemědělství Alimentos de España.

Španělské olivové oleje

-13%
Venta del Baron kvalitny olivovy olej zo Spanielska
Label
Label
Španělský král olivových olejů se svou intenzivní a dokonale vyváženou chutí rajčat, mandlí, koření a bylinek perfektně symbolizuje ideál prémiového španělského olivového oleje.
Od: 470,00  Od: 410,00 
Oro del Desierto je náš osobní favorit, splňuje vše, co má mít kvalitní olivový olej. Dokonale vyvážená chuť plná zelených oliv se správnou mírou kořeněných a pikantních stop. Zároveň má původ na ekologické farmě, která přešla na absolutní energetickou samostatnost. Rodina Aguilera se zaměřuje na nejvyšší kvalitu spolu s ...
Zřejmě nejoceňovanější olivový olej odrůdy picual v historii. Jeho síla, čerstvost a intenzita je úžasná a dlouhá léta se drží na vrcholu mezi absolutně kvalitními olivovými oleji.
Každodenní olivový balzám s rozvinutou květnatou vůní a jemně kořeněnou chutí. Perfektní olej i na zdravé pečení a na vaření.  
Nejznámější olej odrůdy Arbequina na světě. Tento kvalitní olivový olej je momentálně na 5. místě v žebříčku WBOO a je to velká zásluha dokonalé technologie značky Oro Bailén, že odrůda jak arbequina je tak velmi oceňována.
-18%
Krásná rozvinutá zralá chuť oliv. Ovoce, květiny a sušené fíky dělají z tohoto oleje plnochutnú delikatesu.
Od: 330,00  Od: 270,00 

VYPRODÁNO

Vizuální umění a umění výroby kvalitního olivového oleje se spojily v tomto oleji, který je charakteristický silnými bylinkově ovocnými tóny a mandlově jemně pikantním koncem.

VYPRODÁNO

Jemný olivový olej na vaření, na ochucení salátů, grilované a pečené zeleniny, na dresinky a také na rychlé pečení. Je ideální jako každodenní pomocník na běžné používání.
Zelený, plnochutný španělský olivový olej odrůdy Picual s chráněným označením původu D.O.P. Kvalitní olivový olej ze skorého sběru zelených oliv pro gurmány.

VYPRODÁNO

Jemný a delikátní, ale také silný a robustní. To jsou charakteristiky dlouhodobě oceňovaného olivového oleje Cladivm, který patří pravidelně mezi nejlepší olivové oleje světa.

Zobrazuji všech 12 výsledků